Gadżety reklamowe

Nadruki na odzieży

 

 

Nadruki na odzieży

Nadruki wykonujemy metodą termotransferową. Stosujemy folie flex oraz flock.
Nadruk może być w postaci napisu, loga, symbolu, postaci, zdjecia itp. Zadrukowany może być dowolny fragment koszulki (przód, tył, rękawek).
Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości odzież (koszulki t-shirt, polo, bluzy, polary, itp.)
w różnych kolorach i rozmiarach. Możliwy jest także nadruk na odzieży klienta (także kurtki, odzież robocza, fartuchy, kamizelki odblaskowe i inne)
Dzięki odpowiednim stanom magazynowym zapewniamy krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.


Kubki

kubki

W ofercie Kubki białe 330ml, a takze z kolorowym wnętrzem, złote, srebrne, czy szronione. Nadruk wielobarwny metodą sublimacji.
Na specjalne zamówienie wykonujemy także nadruki metodą kalkomanii na różnego typu porcelanie, spodkach, itp.

Długopisy

długopisy

Wykonujemy grawer dowolnej treści na metalowych długopisach. Możliwy jest nadruk dwustronny. W ofercie kilkanaście kolorów długopisów.

Czapeczki

czapeczki

Kilka kolorów czapek do wyboru, dowolny nadruk w postaci folii flex.


Podkładki filcowe

podkładki filcowe

Wykonujemy podkładki filcowe z kolorowym nadrukiem w różnych kształtach, najczęściej o średnicy 10 i 20cm. Możliwe jest także wykonanie podkładek w konkretnym kolorze filcu z wyciętym wzorem oraz wygrawerowaną treścią.

Grawerowane szkło

grawerowane szkło

Oferujemy usługę grawerowania (znakowania) szkła. Mogą to być zarówno butelki płaskie jak i szklanki, kieliszki, czy butelki okrągłe.

Puzzle

puzzle

Format, A5, A4 i A3. Wielokolorowy nadruk z dostarczonego zdjęcia.


Krawaty

Nadruki wykonujemy metodą termotransferową. Stosujemy folie flex oraz flock. Nadruk na krawacie może być dowolnej treści (napis, logo, symbol, postać, itp.).
Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości bawełniane krawaty w różnych kolorach. Zapewniamy konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Możliwe jest wykonanie nadruków na własnnym krawacie. Wykonujemy także nadruki na innej odzieży.

krawaty


Pozostałe gadżety

Dzięki zastosowaniu plotera laserowego jesteśmy w stanie oznakować Państwa logiem, czy tekstem wiele produktów dostępnych na rynku, takich jak gąbki, kalendarze,
drewniane skrzynki, filc i wiele wiele innych.
Posiadamy w sprzedaży szklane statuetki, na których robimy grawer oraz medale i trofea sportowe, do których wykonujemy tabliczki.
Wykonujemy także nietypowe gadżety, jak np. zegary w dowolnym kształcie i z kolorowym nadrukiem, breloki, szablony, identyfikatory z lamiantów grawerskich i inne.

Pozostałe gadżety

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.